Nakladatelství Auditorium

Vydáváme odbornou a populárně naučnou literaturu z oblasti práva, historie a dalších humanitních věd. Specializujeme se zejména na vydávání odborných a kolektivních monografií. Úzce v tomto směru spolupracujeme se specialisty z oblasti teorie i praxe, stejně jako s vědeckými pracovišti, zejména s vysokými školami. V rámci této spolupráce publikujeme jak individuální monografie, tak výstupy z grantů a dalších výzkumných činností. Všechny monografie připravujeme proto tak, aby splňovala kriteria pro evidenci v RIV, a také další parametry, které vyžadují autoři či jejich výzkumné projekty.
Všechny přijaté rukopisy prochází důslednou redakcí, jejímž cílem je poskytnout autorovi doporučení na další zdokonalení textu. Současně však celý proces přípravy knihy probíhá v úzké spolupráci s autorem, který má tak dostatečnou možnost dohlížet na úpravy svého textu i na průběh přípravy.
Protože jsme přesvědčeni, že kniha je nejen vizitkou nakladatele, ale v prvé řadě jejího autora, věnujeme mimořádnou pozornost vnější podobě našich knih. Grafiku obálky, vazbu a typografii sazby volíme citlivě, a to s ohledem na téma, strukturu textu, žánr i význam sdělení, které autor prezentuje. Vnější podoba knihy zásadním způsobem přispívá jejímu zviditelnění na knižním trhu, mezi čtenáři, a má vliv i na ohlas, jaký vzbudí myšlenky v knize autorem prezentované.
Všechny námi vydané knihy jsou distribuovány v nejširší síti knižního trhu, a to jak v celé České republice, tak i na Slovensku. Knihy jsou k dostání nejen ve specializovaných obchodech (zaměřených na odbornou literaturu), ale i ve všeobecně zaměřených knihkupectvích.
Na knižním trhu působíme od roku 2006.

Další informace o činnosti a produkci nakladatelství Auditorium Vám rádi poskytneme na emailové adrese redakce @ auditorium.cz.

Kontakt:

Auditorium s.r.o.
Americká 9, 120 00 Praha 2
IČ: 27940837
DIČ: CZ27940837

Tel. (fakturace, sklad):
+420 721 472 505

Tel. (obchodní věci):
+420 777 052 972

Informace pro autory:
redakce @ auditorium.cz

Distribuce a dodávky:
info @ auditorium.cz

Tato internetová stránka není e-shop. Slouží pouze jako informace o vydavatelské činnosti nakladatelství Auditorium.